Hledat

Služby

V rámci kompletní péče o zákazníka můžete využít námi nabízené odborné služby:

Prodej náhradních dílů žaluzie

Na našem Showroomu máme tisíce náhradních dílů k žaluziím všeho druhu; lanka k žaluzii, řetízek k žaluzii, pásky k žaluzii, horní krytky žaluzie, silony, žebříčky atd.

Zaměření/konzultace žaluzií

V místě instalace či realizace zakázky Vám naši odborně vyškolení zaměstnanci pomohou najít optimální řešení na míru. Vzorníky, ceníky a technické informace dovezeme k nahlédnutí na místo.

Montáž žaluzií, montáž pergol

Samozřejmostí je precizní a odborná montáž vyškolenými techniky Vámi vybraných produktů dle časových možností zákazníka. Veškerý nabízený sortiment naši technici odborně namontují.

Opravy žaluzií, seřízení žaluzií

Naši technici provádějí záruční i pozáruční servis veškerých našich produktů, stejně jako opravy žaluzií, rolet, markýz, oken všeho druhu. Opravy realizujeme včetně dodávky náhradních dílů v místě instalace či přímo v našem servisním oddělení.

Čištění žaluzií žaluzií

Vaše žaluzie Vám rádi vyčistíme a to jak horizontální, tak vertikální. Čištění provádíme ohleduplnou metodou k pracovnímu režimu nebo k bydlení - lamely žaluzií odvážíme do naší čistící linky a již vyčištěné, usušené a antistaticky upravené věšíme zpět.

Čištění koberců

Chemické čištění koberců provádíme takzvanou mokrou cestou pomocí profesionálního vybavení za použití ekologické tekutiny, která je vysavačem odsávána zpět z koberce.