Hledat

Vchodové dveře v systému S 9000

Do budoucna v celé řadě

Díky konstrukční hloubce 82,5 mm a moderní pětikomorové technologii disponují nové domovní dveře S 9000 vynikající tepelnou izolací. Přesvědčivá je také stabilita nových domovních dveří. Velká komora s výztuží, tvarově odpovídající ocelové zpevnění a zpevnění rohů k tomu přispívají stejně, jako pevné spojení v oblasti prahů díky zablokování dílu z PVC a hliníkového dílu ve dvou úrovních.

Domovní dveře S 9000 mohou bodovat také díky systémovému řešení pro okapy, které dveřním prvkům přidá na hodnotě nejen opticky. Mimo to se stará o nejvyšší ochranu při průtrži mračen a optimální nepropustnost díky kartáčovému těsnění ve více úrovních v oblasti prahu.

  • Vynikající tepelná izolace díky pětikomorové technologii,
  • flexibilní barevný vzhled,
  • optimální ochrana při průtrži mračen,
  • vhodné pro použití skla a panelu o tloušťce až 52 mm (s STV® až 54 mm),
  • velmi dobrá statika díky výztužné komoře a odpovídajícímu ocelovému zpevnění a zpevnění rohů.

Kombinovaný práh s dobrou tepelnou ochranou

Práh pro domovní a balkonové prvky je flexibilní a je použitelný ve všech 74mm a 83mm systémech pro renovaci a novostavbu.

Vhodný pro invalidy

Výška pouhých 20 mm zaručuje jednoduchý přechod zevnitř ven – za současného splnění požadavků na tepelnou izolaci a nepropustnost.

Klasické

Již s klasickou variantou domovních dveří propůjčíte svému domu zcela osobní rys. Vždyť hře forem a barev se žádné meze nekladou. Vytvořte si domovní dveře dle vašich vlastních představ.

Design

Plochý vzhled dveřního křídla u designové varianty nabízí nejvyšší estetiku, aniž by bylo potřeba zříci se bezpečí a tepelné izolace. Tím nevytváří jen více volného prostoru, ale díky chybějícím zešikmením ulehčuje také údržbu domovních dveří.

BAREVNÉ ŘEŠENÍ V SYSTÉMU S 9000

Acrylcolor

Barevná akrylová vrstva je dvakrát tak silnější než povrchy z PVC u bílých oken. Vykazuje vysokou odolnost proti poškrábání a je velmi odolná proti vlivům povětrnostních podmínek. Jemně matný, hladký a neporézní acrylcolorový povrch není citlivý na usazeniny prachu a špíny. Oddělování, olupování a následné natírání odpadají, acrylcolorová okna jsou bezúdržbová a péče o ně je mimořádně snadná.

Více o acrylcoloru

Mnoho dekoračních fólií

Pro všechny, kteří kladou důraz na přirozený vzhled, aniž by se museli zříci výhod, které přináší moderní technika oken, jsou zde plastová okna ve vzhledu dřevěného dekoru. Okna s dekorem mají všechny pozitivní vlastnosti moderních plastových oken a zároveň působí díky dřevu dekorativně.

Hliníkové opláštění

Okna z profilového systému S 9000 s předsazeným hliníkovým opláštěním spojují přednosti materiálů hliníku a plastu. Vysoká funkčnost a moderní, designový hliníkový vzhled tak propůjčují nemovitostem dotek exkluzivity – zároveň s vynikající tepelnou izolací systému plastových oken. Plastová okna s předsazenou barevnou hliníkovou krytkou jsou nejen odolná a dlouhodobá, nabízí zároveň také rozsáhlé možnosti k individuální barevné formě.