Hledat

Venkovní roleta

Dokonalá ochrana střešního okna - komfort pro všechna roční období

  • Snížení vnitřní teploty v letním období až o 7 °C
  • Snížení tepelných ztrát v zimním období až o 17 %
  • Redukce hluku z deště a krupobití
  • Úplné zatemnění místnosti
  • Ochrana střešního okna před poškozením
  • Ochrana soukromí

Venkovní roleta VELUX zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti střešního okna v zimním i v letním období. Umožní zcela zatemnit místnost, chrání střešní okno při špatných povětrnostních podmínkách před jeho poškozením, tlumí venkovní hluk z deště i krupobití a navíc poskytuje obyvatelům podkroví dokonalé soukromí.

Barvy:

K dostání v provedení světle šedý hliník, tmavě šedý hliník (standard) a tmavě šedý poměděný hliník.  

Venkovní rolety VELUX se pohybují v bočních lištách vyrobených z lakovaného hliníku. V nabídce jsou také s horním krytem, který je nádherně začleněn do okna a ve kterém se roleta schová, když ji nepoužíváte.

Možnosti ovládání:

1) Základní, ručně ovládaná roleta s polohováním otevřít-zavřít

Základní, ručně ovládanou roletu můžete buď úplně zarolovat nebo úplně vysunout. Když ji nepoužíváte, je schována pod krytem. Pro ovládání venkovní rolety stačí otevřít okno a přetočit ho o 180 stupňů tak, aby se křídlo automaticky scvaklo s roletou. Při zavírání okna se roleta automaticky vyroluje. Pro zarolování rolety zpět otočte okno o 180 stupňů. Ozve se cvaknutí, které znamená, že roleta už není s křídlem spojena.

2) Elektrické s dálkovým ovládáním

Co když nemáte elektrické střešní okno VELUX INTEGRA®?  

Pokud nemáte elektrické střešní okno VELUX INTEGRA®, ale chtěli byste elektrickou roletu, pak vyzkoušejte ovládací systém KUX 110. Díky němu budete moci používat elektrické rolety nebo venkovní rolety VELUX na manuálně ovládaných střešních oknech. Součástí ovládacího systému je dálkové ovládání VELUX.

Ovládací systém můžete doplnit inteligentním dotykovým ovladačem KLR 200, který je díky dotykové obrazovce s ikonami velmi přehledný a jednoduchý na ovládání. Ovladač umožňuje ovládat až 200 prvků a vytvářet skupiny a zóny pro ovládání prvků. Navíc je možné využít některý z osmi přednastavených programů.

3) Dálkové ovládání na solární napájení

Venkovní rolety s dálkovým ovládáním a solárním napájením se ovládají pomocí dálkového ovladače dodávaného s roletou. Máte-li solárně napájené střešní okno INTEGRA®, můžete také používat inteligentní dálkový ovladač VELUX INTEGRA® s dotykovou obrazovkou, který se dodává se střešním oknem VELUX INTEGRA®.  

Dálkový ovladač VELUX INTEGRA® nabízí řadu přednastavených programů, které zajišťují každodenní komfort a lepší vnitřní klima. Roletu můžete ovládat odkudkoli v místnosti a užívat si všechny funkce přednastavených programů, například možnost naprogramovat vytahování a stahování rolet v určitou hodinu.  

Baterie se solárním zdrojem zajistí dostatečné nabití až pro 100 operací a to i v případě, že slunce přímo nesvítí a baterie se nedobíjí.

Materiál:

Naše venkovní rolety jsou vyrobeny z velmi odolného lakovaného hliníku. Provádíme na nich přísné testy v těch nejextrémnějších podmínkách, abychom zaručili, že budou bez problémů fungovat dlouhá léta – bez ohledu na to, jaké přírodní vlivy na ně působí.  Venkovní rolety VELUX se pohybují v bočních vodicích lištách, které jsou také vyrobeny z lakovaného hliníku, a dodáváme je s vrchním krytem.